ČO ROBÍME?

Dodávame klimatizačné zariadenia pre domácnosť, komerčnú sféru a priemysel. Našimi dodávateľmi sú celosvetovo známe spoločnosti DAIKIN a Airwell.

Klimatizačné technológie do bytov a domov

Ponúkame energeticky úsporné klimatizačné technológie v rôznych dizajnových prevedeniach, vhodné nielen do domov, ale aj bytových jednotiek.

V našom portfóliu nájdete rozsiahly produktový sortiment klimatizácii do domácností. Predávame a montujeme nástenné, kazetové, parapetné, parapetno-podstropné aj prenosné klimatizácie. Poskytujeme aj prenosné klimatizácie alebo multispity, klimatizácie zostavené z jednej vonkajšej a minimálne dvoch vnútorných jednotiek, ktoré je možné ovládať v každej miestnosti individuálne.

Klimatizačné technológie do komerčných a administratívnych priestorov

Ponúkame najmodernejšie klimatizačné technológie, vhodné pre nepretržitú prevádzku v reštauráciách, predajniach, hypermarketoch, hoteloch, bankách, kanceláriách a iných administratívnych priestoroch.

Tieto klimatizácie vytvárajú príjemnú vnútornú klímu počas každého ročného obdobia. Okrem toho využívajú obnoviteľnú energiu zo vzduchu, vďaka čomu sú ekologické a energeticky úsporné.

Klimatizačné technológie do priemyselných priestorov

Poskytujeme klimatizačné technológie spĺňajúce všetky priemyselné požiadavky. Ponúkame klimatizácie vhodné do závodov na spracovanie potravín aj veľkometrážnych výrobných hál.

Priemyselné chladiace jednotky od nás sú kombináciou energeticky úsporných riešení, jednoduchej údržby a ľahkej ovládateľnosti.

Stropné chladenie pre všetky typy budov

Zabezpečujeme dodanie a inštaláciu systémov stropného chladenia. Tento typ je najkomfortnejším a takmer neviditeľným spôsobom vychladenia priestoru.

Systémy stropného chladenia REHAU zabezpečujú spojenie rovnomerného rozdelenia teploty a flexibilného prispôsobenia geometrii priestoru.

Leto začína o

Nakúpte už teraz za zimné akciové ceny
Kúpiť

Najpredávanejšie klimatizácie

Domácnosť

Daikin Emura

nástenná jednotka

FTXM-M

Montáž na stenu

FTXP-K3

Nástenná jednotka

Kancelária

4-výfuková

podstropná jednotka

podstropná jednotka

Siesta

4-výfuková kazetová jednotka

Priemysel

CBD 024 DCI (7,20kW)

Kazetová klimatizácia

FWDB 018 (5,3kW)

Parapetno-podstropná nízkoteplotná klimatizácia

PACi Standard

Vonkajšia jednotka

POSTUP MONTÁŽE

1

Uskutočnenie
obhliadky

2

Vypracovanie
cenovej ponuky

3

Odsúhlasenie
návrhu

4

Montáž
konzoly

5

Montáž vonkajšej
jednotky

6

Montáž
potrubia

7

Testovanie
jednotky

8

Odovzdanie
projektu

NAŠI PARTNERI

Poskytnite pravidelný servis vašej klimatizácii