ČO ROBÍME?

Dodávame tepelné čerpadlá pre domácnosti, administratívne priestory a priemyselné haly. Našimi dodávateľmi sú celosvetovo známe spoločnosti DAIKIN a PANASONIC

Tepelné čerpadlá do bytov a domácností

Dodávame tepelné čerpadlá od spoločnosti DAIKIN Altherma a PANASONIC. V našej ponuke nájdete široké spektrum modelov pre všetky miestnosti v dome od kuchyne až po obývačku alebo spálňu.

Zariadenia sú v rôznych prevedeniach, vhodné napríklad pre podlahové vykurovanie, ohrev teplej úžitkovej vody alebo ako náhrada za už existujúce zdroje tepla.

Tepelné čerpadlá do komerčných a administratívnych priestorov

V našej ponuke nájdete najmodernejšie tepelné čerpadlá typu vzduch/voda, zem/voda a voda/voda japonských značiek DAIKIN a PANASONIC do kancelárií, reštaurácií, kaviarní alebo nákupných centier.

Tepelné čerpadlá do priemyselných priestorov

Ponúkame ekologický a úsporný spôsob vykurovania pre priemyselné haly. Využite energiu zo vzduchu, vody alebo zeme a zabezpečte optimálnu teplotu vzduchu v akomkoľvek veľkom priestore vašej výroby.

Potrebujete poradiť s výberom správneho tepelného čerpadla? Zavolajte nám

DAIKIN ALTHERMA

Tepelné čerpadlá DAIKIN Altherma sú tiché a energeticky úsporné zariadenia, vyvinuté pre vykurovanie miestností aj veľkých priestorov na požadovanú teplotu. Okrem toho slúžia na ohrev pitnej vody a chladenie. Sú skvelou flexibilnou náhradou tradičných kotlov na fosílne palivá.

Dodávame tepelné čerpadlá DAIKIN Altherma v prevedení vzduch-voda v rôznych výkonnostných stupňoch. V nízkoteplotnom prevedení pre nízkoteplotné vykurovanie (podlahové vykurovanie) alebo vo vysokoteplotnom prevedení, hlavne pri náhradách za už existujúce zdroje tepla.

AKO SA TO MONTUJE?

1

Obhliadka miestnosti

2

Montáž vnútornej a vonkajšej jednotky

3

Pripojenie vyhrievacej a chladiacej časti

4

Spojenie vnútornej a vonkajšej jednotky

5

Kontrola tesnosti inštalácie a spojov

6

Vysušenie okruhu

7

Naplnenie chladiaceho média

8

Naplnenie inštalácie vodou

9

Napojenie vonkajšej a vnútornej jednotky

10

Napojenie výhrevného telesa

11

Nastavenie programu

12

Meranie systému

S kým spolupracujeme