Chcete poriadne zatočiť s vírusom? Vďaka týmto dvom čističkám vzduchu budete zdraví ako rybičky

apr 23, 2020Nezaradené0 comments

Jednotka poskytujúca komfort a vysokú energetickú účinnosť

Určite ste o počuli o čističkách vzduchu Daikin. Práve tie sú v boji proti škodlivým vírusom mimoriadne účinné. A nezabúdajte, že ide o efektívnych pomocníkov aj v boji proti aktuálnemu koronavírusu, ktorému čelí celý svet. Pozrite sa spoločne s nami čističkám vzduchu DAIKIN na zúbok.

Čističky Daikin MCK75J a MC70L sa môžu pýšiť vysokovýkonnou filtráciou, vďaka ktorej efektívne odstraňujú alergény a iné toxické látky, ktoré by sa mohli dostať do pľúc a organizmu. Tieto nebezepečné látky, ktoré sú prítomné vo vzduchu, ničia zdravie ľudom s oslabenou imunitou, astmatikom a aj alergikom. Čističky majú v sebe zakomponované pokročilé technológie filtrácie, čo znamená, že zabezpečia 3x čistejší a v neposlednom rade aj zdravší vzduch v interiéri.

Daikin MCK75J

Ide o čističku vzduchu s funkciou zvlhčovania vzduchu. Vďaka vysokému vzduchovému výkonu je vhodná aj do veľkých miestností.

Jej nespornými výhodami sú:

čistenie a zvlhčovanie vzduchu v jednom,

nízka hlučnosť,

nízke náklady na prevádzku,

vysoký výkon,

prostredníctvom jedinečnej technológie Flash Streamer disponuje vyššou účinnosťou čistenia vzduchu.

Kvalitná čistička, akou Daikin MCK75J dozaista je, sa môže pochváliť mnohými benefitmi. K týmto benefitom patrí prachový senzor, pachový senzor, spomínaná technológia FLASH STREAMER, diaľkové ovládanie, indikátor nutnosti čistenia, detská poistka, vyrovnanie svetla. Skvelým plusom je aj peľový režim, prostredníctvom ktorého je vďaka vytváraniu jemných turbulencií vzduchu peľ zachytený ešte predtým, než skončí na podlahe. Pochváliť sa môže aj štyrmi rýchlostnými režimami a turbo režimom, nastavením vlhkosti, automatickým režimom (v prípade, že je vzduch čistý, jeho prietok je nižší a znižuje sa tak spotreba energie).

Unikátna technológia Flash Streamer redukuje negatívne, zdraviu škodlivé vplyvy.

Odstráni 99,9 % baktérií a vírusov. Vírusy sú odstraňené prostredníctvom biofiltra, a to za menej než 60 sekúnd. Baktérie a plesne sú rozkladané po tom, ako sa zachytia v absorpčnej vrstve fotokatalytického filtra. Okrem toho Flash Streamer zničí až 99,6% alergénov, akými sú prach, plesne, roztoče, peľ… Obrovským plusom tejto technológie je 95%-ná dezodorácia, ktorá odstráni pachy ešte skôr, než je vzduch, ktorý je vyčistený, vrátený nazad do interiéru.

Čistička vzduchu Daikin MC70L

Tá sa môže pýšiť kvalitným čistením prostredníctvom 6-stupňovej filtrácie, disponuje nízkou hlučnosťou a maximálnym výkonom. Je vhodná do väčších miestností a efektívne odstraňuje  nepríjemný zápach, alergény, prach a cigaretový dym.

Daikin MC70L disponuje 6-násobnou filtráciou vzduchu, časovačom pre vypnutie 1/2/4 h, indikátorom čistenia, detskou poistkou, jedinečnou technológiou Streamer, peľovým režimom, pachovým a prachovým senzorom, diaľkovým ovládaním, indikátorom výmeny filtra. Obľúbite si ju aj vďaka štyrom rýchlostným režimom, turbo režimom i automatickým režimom. Môžete ju zavesiť na stenu a taktiež sa núka možnosť stlmenia jasu signalizačných diód.

Technológia Streamer vytvára extrémne silné výboje a tie ničia vírusy, plesne, baktérie a ostatné alergénne zložky. Silný výboj rozštiepi povrchový proteín alergénu a ten je zneškodnený oxidáciou. V tomto prípade sa alergén stane neškodným, pretože je zachytený vo filtračnom systéme.

Účinnú filtráciu zabezpečí streamer jednotka, ktorá vytvára prúd vysokorýchlostných elektrónov a tie zabezpečujú odstránenie baktérií a vírusov. Svoje miesto má aj predfilter. Ten zachytí väčšie častice prachu a chlpy zo zvierat. Plazmový ionizátor slúži na to, aby pozitívne nabíjal častice prachu a peľu, ktoré smerujú k elektrostatickému filtru. Účinný je aj riasený skladaný elektrostatický filter, ktorý pozitívne nabitý peľ i prach absorbuje filtrom, ktorý je negatívne nabitý. Fotokatalytický filter spoločne s apatitom titánu pohlcuje toxické vírusy a plyny. Efektívny je aj dezodoračný katalytický filter, ktorý slúži na zachytenie a rozloženie nepríjemných pachov.