Je lepšia odborná montáž klimatizácie alebo na vlastnú päsť? Teraz vám v tom urobíme jasno

feb 19, 2020Nezaradené0 comments

Chystáte sa na zadováženie si pomocníka, ktorý vám osvieži domácnosť a vyčaruje spokojný úsmev na perách? Vedzte, že kúpa klimatizácie je začiatkom celého, pre niekoho náročného, procesu. Prečo? Mnoho ľudí sa nevie rozhodnúť, či má siahnuť po odbornej montáži alebo sa spoľahnúť na vlastné sily?

Zahoďte túto dilemu za hlavu, my vám túto problematiku ihneď ozrejmíme.

Chcete ušetriť peniaze a vyskúšať montáž klimatizácie svojpomocne? Na YouTube nájdete mnoho tutoriálov, ktoré vám poradia, ako na to. Nezabúdajte, že samotná montáž môže byť výzvou aj pre skúsených kutilov. A zrazu si uvedomíte, že pomoc odborníka skutočne potrebujete.

Vďaka nám nebudete na montáž čakať niekoľko týždňov ani mesiacov. Všetky jednotky máme na sklade a každý problém s kimatizáciou bude vyriešený raketovou rýchlosťou.

Vybrať si našu firmu, ktorá sa môže pýšiť takmer 20 ročnými skúsenosťami a obrovským množstvom úspešne dokončených projektov je skutočnou výhrou. A čo je ešte lepšie? Neustále vzdelávanie sa v tomto segmente nás neustále posúva vpred a prináša vám tie najkvalitnejšie služby, ktorým nechýba precíznosť a cit pre detail.

Čo môže byť horšie než spackaná montáž a následné privolanie odborníka? Hneď si uvedomíte, že namiesto toho, aby ste ušetrili, ste vysolili dvojnásobok, ak nie trojnásobok sumy za opravu a montáž.

Ideálnou voľbou je práve naša spoločnosť, ktorá si za 19 rokov na trhu vybudovala silnú pozíciu a nálepku odborníka. Tí najlepší dodávatelia, ktorí nám dodávajú najkvalitnejšie materiály vám dajú pocítiť, že skutočnú konkurenciu nenájdete len tak za rohom.

Ideálnou voľbou je práve naša spoločnosť, ktorá si za 19 rokov na trhu vybudovala silnú pozíciu a nálepku odborníka. Tí najlepší dodávatelia, ktorí nám dodávajú najkvalitnejšie materiály vám dajú pocítiť, že skutočnú konkurenciu nenájdete len tak za rohom.

Vyhýbajte sa neserióznym firmám, ktoré:

 mnoho firiem svojimi nekalými postupmi zavádzajú zakazníka – požadujú vysoké zálohy a súčasne sú dané firmy dlžníkmi voči štátu,

spolupracujú s externými zamestnancami/živnostníkmi, ktorí svoju prácu neodvedú, tak dokonale ako zamestnanci na TPP,

na trhu pôsobia veľmi krátko, a preto si o nich nemôžete zistiť potrebné informácie, prípadne relevantné informácie, ktoré sa týkajú úspešne dokončených projektov.

Naša firma vám garantuje 19-ročné skúsenosti s viac než 15 000 úspešne ukončenými zákazkami, proklientskym prístupom s profesionálmi, ktorí svoju prácu odvedu maximálne precízne, garantujeme vám aj záručný a pozáručný servis. Samozrejmosťou, že sme seriózna a úspešná spoločnosť akýchkoľvek bez dlžôb a bankových úverov.

Najrozumnejšou možnosťou je odborná montáž klimatizácie, ktorá vám nespôsobí vrásky na čele.

Toto sú tie najväčšie výhody odbornej montáže:

dostatočné množstvo inštalačného materiálu,

odborník vám vysvetlí, akým spôsobom je potrebné obsluhovať zariadenie,

zvolí správne miesto pre umiestnenie klimatizácie,

využitie odborných poznatkov a prístrojov, ktoré sú ako stvorené pre tú najlepšiu montáž,

montáž, ktorú prevedie certifikovaný odborník je hlavnou podmienkou platnosti garančnej zmluvy.

Majte na pamäti, že v momente, ako sa rozhodnete pre svojpomocnú montáž, musíte počítať s viacerými rizikami. Absencia inštalačného materiálu, nevhodne zvolené miesto pre klimatizáciu, nevhodný spôsob odvádzania kondenzu, vážne poškodenie klimatizačnej jednotky a neúspech pri prípadnej reklamácii sú len kvapkami v mori problémov, ktoré vás môžu pri takomto type montáží postretnúť.

Nezabúdajte, že klimatizácia potrebuje aj pravidelnú údržbu. Neznamená to, že v momente, ako vám ju odborná pomoc nainštalovala, sa o tohto skvelého pomocníka nemusíte zaujímať. V rámci domácností potrebuje servis minimálne raz do roka, pri prevádzkach aj dvakrát alebo trikrát ročne.