Klimatizácia, ktorá sa skvele postará aj o vašu PSYCHIKU: Ešte stále nemáte túto vychytávku?

okt 17, 2020Nezaradené0 comments

Počuli ste o ionizátore vzduchu? Táto šikovná pomôcka je skvelá pri zabezpečení sviežeho vzduchu, a to nielen vo vašej domácnosti, ale aj v zdravotníckych zariadeniach. Čítajte, dozviete sa viac.

Ionizátor sa využíva pri čistení vzduchu v domácnosti, v ktorej sa vyskytujú astmatici, alergici, deti či domáci miláčikovia. Okrem toho má svoj význam aj v zdravotníctve. Je nápomocný pri liečbe depresií u dospelých ľudí. Klimatizácie disponujú funkciou, ktorá dokáže vzduch v interiéri ozdraviť. A to doslova!

Čo sú ióny a aký je ich význam?


V teoretickej rovine sú ióny časticami nabitými elektrickou energiou. Delíme ich na kladné a záporné ióny. Prvé menované sú nezdravé. Ich výskyt je markantný najmä v dyme, prachu či iných nebezpečných látkach. Naopak, záporné ióny sú označované ako „vzdušné vitamíny“.

Práve tie sa v prírode vyskytujú napríklad vo forme bleskov či iných prírodných úkazov. Ich výhodou je, že účinne pôsobia na dýchacie ústrojenstvo. Nemenej dôležitým faktom je ten, že dokážu znížiť krvný tlak, pomáhajú pri liečbe alergií, astmy, bránia šíreniu baktérií a toxických látok. Rovnako dobre vplývajú na psychické zdravie človeka. Výrazným spôsobom zlepšujú koncentráciu, redukujú depresie a postarajú sa aj o lepšiu pamäť.

Aké je ideálne množstvo iónov v ovzduší?

Množstvo iónov vo vzduchu, ktoré je ozdravujúce, je približne 1 000 až 1 500 na cm3. Interval množstva iónov vo vzduchu, ktorý je stále akceptovateľný, je 250 iónov na cm3 . V kancelárskych priestoroch či bytoch sú hodnoty iónov nízke, preto je klimatizačná jednotka so zabudovaným ionizátorom skvelým spoločníkom, ktorý vám zaručí skalopevné zdravie.

Vyskúšajte klimatizácie DAIKIN

Kvalita pochádzajúca priamo z Japonska. Áno, presne týmito atribútmi sa môže pýšiť výrobca DAIKIN. Modely PERFERA a STYLISH, dostupné v štyroch farebných verziách, ktoré sa pýšia funkcionalitou známou ako DAIKIN Flash Streamer, vzduch dokonale vyčistia a zbavia ho všetkých toxínov a nebezpečných látok, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie človeka.

Aké sú výhody DAIKIN?

 Energetická účinnosť A+++,

 wifi ovládanie,

 moderné prevedenie,

 mriežkový snímač,

 perfektné distribuovanie vzduchu prostredníctvom efektu COANDA,

 mimoriadne tiché prevádzkovanie.

Model URURU SARARA je unikátny vďaka tomu, že okrem Flash Streamera sa pýši funkciou privádzania čistého vzduchu z exteriéru, ktorý je následne prefiltrovaný a do priestoru dodáva nový, zdraviu prospešný vzduch.

Okrem toho dokáže aj regulovať vlhkosť vzduchu v interiéri a distribuovať do priestoru tie správne hodnoty vlhkosti vďaka inteligentnému systému zvlhčovania, ak je vzduch suchý.

Bude táto skvelá vecička aj vaša?