Fotovoltaika

Fotovoltaika

Predaj, inštalácia a servis fotovolatických panelov

Venujeme sa predaju solárnych komponentov, montáži FV elektrární, servisu FV elektrární pre RD, chalupy, firemné účely a pre bytové jednotky. Našim cieľom je ponúkať kvalitu a zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka, preto ponúkame len overené produkty, ktoré majú certifikáty TÜV a certifikáty kvality ISO.
 • ON GRID SYSTÉM NA KĽÚČ
  ON-Grid systém je navrhnutý len na úsporu nákladov za elektrickú energiu. Je to najčastejšie používaný systém zapojenia FV elektrárne. Elektrická energia, ktorá sa v danom momente vyrobí, primárne vyplní momentálnu spotrebu elektrospotrebičov v danej chvíli. To znamená, že elektrickú energiu nebudú v tej chvíli brať z verejnej siete, ale z fotovoltaických panelov.
 • OFF GRID SYSTÉM NA KĽÚČ
  OFF-Grid systém je určený pre nehnuteľnosť, kde nie je možné zaviesť elektrickú energiu (chata v horách, záhradka, chata pri vode). Tento systém je úplne sebestačný a dokáže pokryť celú spotrebu nehnuteľnosti.
 • HYBRIDNÝ SYSTÉM NA KĽÚČ
  Tento systém je kombináciou ON-Grid systému a OFF-Grid systému. Tento systém je obzvlášť výhodný pri čerpaní dotácií, pretože pri čerpaní dotácií dávame prebytky do siete zadarmo, avšak pri tomto systéme si prebytky ukladáme do batérií, odkiaľ neskôr, keď už samotný výkon FV elektrárne nepostačuje na pokrytie spotreby domu, energiu čerpáme z batérií a nekupujeme ju zo siete.
 • FOTOVOLTAICKÝ OHREV TUV
  Systém využíva elektrickú energiu vyrobenú vo fotovoltaických paneloch na ohrev TÚVv zásobníku vody. Kvalitný a funkčný systém na ohrev TÚV pomocou el. energie je jednoducho pripojiteľný k bežným el. bojlerom a používa MPPT reguláciu.
Inovatívna firma

Referencie

Máme radi našu prácu a vedia to aj naši klienti. Za tú dobu, čo pôsobíme na trhu sme spolupracovali s rôznymi klientami. Uvádzame vám niekoľko referencií od našich spokojných zákazníkov.

Partneri

Máme celý rad dodávateľov s ktorými spolupracujeme.
Uvádzame vám niekoľko z nich. Spolupracujeme aj s ďalšími dodávateľmi, ktorých tu neuvádzame.
Inovatívna firma

Kontaktný formulár

Vyplňte nižšie uvedený formulár s Vašim dotazom, pošlite nám to a odborníci sa tomu budú venovať.
alebo zavolajte +421 902 748 285