Toto sú tie najlepšie klimatizácie pre rok 2021. Ktorá bude vaša?

dec 27, 2020Nezaradené0 comments

Chcete mať aj vy lepší prehľad o tom, ktorá klimatizačná jednotka je tá NAJ? Odteraz v tom budete mať jasno. Prinášame vám výber top klimatizácií, ktoré svojou kvalitou nikdy nesklamú.

1. Daikin Stylish

Ide o najvyššiu triedy tejto značky. Model Stylish má perfektný dizajn a mnoho inteligentných funkcií, ktoré stoja za to. Má zabudovaný Wi-fi ovládač, je dostupný vo verzii od 2kw – 4,2 kW.

V rámci distribuovania vzduchu je prúdenie vohnané do každej jednej miestosti. V momente, ako systém zaznamená, že je niekto v miestnosti, prúd vzduchu je riadený mimo oblasť, v ktorej momentálne ste. Je tak tichá že si ani nevšimnete, či je pustená.

2. Daikin Comfora

Táto japonská spoločnosť je na trhu dlhé roky. Výhodou tejto klimatizácie je to, že je maximálne spoľahlivá, vyniká funkciou otáčania lamiel do každého jedného smeru. Daikin taktiež plní klimatizačné zariadenia svojím chladivom v súčinnosti s dizajnovým riešením a vývojom nových produktov. Je najviac predávaným modelom z celej škály klimatizácií. Je to ideálny pomer medzi cenou a výkonom .

3. Samsung Wind-Free (modely Avant, Elite a Comfort)

Dokonalý dizajn a ešte dokonalejšia technológia. Práve týmito atribútmi sa môžu pýšiť tieto jednotky. Tieto zariadenia využívajú 8-pólový motor, ktorí šetrí energiu. Spoločnosť venuje pozornosť aj udržateľnému rozvoju a svoje produkty vyvíja tak, aby ich dopad na životné prostredie bol čo najnižší.

Ich nespornými výhodami sú, že majú nízku hlučnosť, majú zabudovaný filter pohybu v modeloch Elite a Avant a nemenej dôležitou je aj funkcia wind-free. Filtrácia vo verzií Elite je neuveriteľným pomocníkom v domácnosti alergikov.

4. LG Artcool

Klimatizačné zariadenia tejto značky sa pýšia skvelým dizajnom a kvalitou. Aj modely, ktoré sú už na trhu, sú výrobcami neustále zdokonaľované. Model štvrtej generácie LG Artcool, patriaci do vyššej strednej triedy, má za sebou mnoho zmien. Práve vďaka tomu sa jeho užívatelia môžu tešiť z kombinácie atraktívnych a inovatívnych technológií. 

 Tieto modely majú plazmové filtre, taktiež vysokú a optimalizovanú účinnosť, prednosťou je aj zabudované 3G a Wi-Fi ovládanie. Zákazníkom sa núka desaťročná záruka na kompresor a na výber sú strieborné či čierne prevedenia.

5. Toshiba Daiseikai

Klimatizácie tejto značky sú ľahko ovládateľné so skvelým dizajnom a kvalitou. Okrem toho sú cenovo prijateľné a poskytujú dvojitú úpravu vzduchu vďaka plazmovým filtrom a ionizátoru. Vhodný model aj pre ľudí s problémovým dýchaním.

6. Mitsubishi Diamond MSZ-LN

Mitsubishi je klimatizáciou s vysokou energetickou účinnosťou. Dominuje jej skvelý dizajn so štyrmi farebnými prevedeniami, detekuje prítomnosť človeka a má vyspelú a výkonnú plazmovú technológiu Plasma Quad Plus.


Bola zvolená ako najdizanjnovejšia klimatizácia jej dekormi a spracovaním.
Vyrába sa v prevední prírodná biela, perleťová biela, onyxovo čierna, rubínovo červená (ovládač vo farbe jednotky ).